windoordecor
windoordecor
×
 x 

Cart empty

2

ایینه کاری و ایینه تراش دار

با ما در ارتباط باشید...  

شما با کلیک بر روی تصاویر  به مجموعه ای از فعالیتهای انجام شده توسط مجموعه مهندسی ویندورز منتقل میشین که مشتریان  ما با رضایت از کارها  این تصاویر را برای  مجموعه مهندسی ویندورز ارسال کردن

 اگر پروژه ای را در ذهن داشته باشیدشما میتوانید با ما تماس بگیرید ، همکاران ما میتوانند درباره هرگونه سؤال فنی در زمینه دکوراسیون داخلی , درب اسلایدی بالکانی , یراق شیشه سکوریت , حمام کابین دوش شیشه ای , نرده شیشه ای و غیره.. به شما کمک کنند

حمام کابین دوشی

نرده شیشه ای-جانپناه شیشه ای-جان پناهشیشه ای

حمام شیشه ای- حمام کابین دوشی- یراق حمام شیشه ای

No image set
Print

اتصال اتاژوری


Description

اتصالات اتاژوری :

اتصالات اتاژوری به مجموعه اتصالاتی گفته میشوند که برای نگه داری شیشه بدونه نیاز به ایجاد هیچ گونه جاساز و برشی در شیشه میباشند. عموما در ساخت این گونه اتصالات از الیاژهای مختلفی استفاده میشود.و همینطور اتصالات اتاژوری دارای مدلها , سایزها و الیاژهای متفاوتی میباشند برخلاف اتصالات 120و دیگر اتصالات متشابه که از دو , سه نوع الیاژ مختلفی در ساخت انها بیشتر نمیتوان استفاده کرد.

اتصالات اتاژوری هم مانند خیلی از قطعات  دیگر دارای انواع مدلهای داخلی و خارجی میباشند. اتصالات اتاژوری جز یکی از پرکاربرد ترین نوع اتصالات در مجموعه مهندسی ویندور دکور windoordecor میباشند. و اصولا در بسیاری از موارد یک اتصال کار راه انداز میباشند بهعنوان مثال گاها مشاهده شده به دلایل بر روی شیشه سکوریت جاسازی برای اتصال 120 ایجاد نشده  اما در حین کار به وجود یک اتصال 120 برای ایجاد استحکام بیشتر نیاز  احساس میشود  ,  در این گونه موارد اتصال اتاژوری کاربردی تقریبا مشابه اتصال 120 برای ایجاد استحکام ایفا میکند ,  با توجه به مطالبی که تا اینجا گفته شد میتوان نتیجه گرفت که اتصال اتاژوری کاربردی تقریبا مشابه اتصال 120 دارد البته بدون نیاز به ایجاد هیچ گونه جاساز .

 

نقاط ضعف:

عمده نقاط ضعف اینگونه اتصالت خروج شیشه از درون انها میباشد . به دلیل عدم ایجاد جاساز بر روی شیشه  گاها اتفاق می افتد که اگر شیشه درون این اتصالات به صورت عمودی قرار بگیرد وزن شیشه باعث میشود که شیشه از درون این اتصالات سر بخورد و از درون اتصال خارج شود.

از دیگر نقاط ضعف ان میتوان گفت  , اتصال اتاژوری یک اتصال تقریبا ظریف میباشد که بیشترین کاربرد ان برای طبقات شیه ای و شیشه های بر روی کانتر و پیشخوان میباشد که شیشه به صورت عمودی در ان قرار میگیرد و اصولا شیشه داخل این اتصال هیچ گونه لغزش, حرکت و راهی برای خروج ندارد , و میتوانیم به عنوان یک اتصال کمکی در کنار اتصالات 120 از ان استفاده کرد.

 

نقاط قوت:

از عمده نقاط قوت ان میتوان به , کاربردی بودن ان , تنوع در مدلهای ان اشاره کرد.همچنین در بعضی از مدلهای خارجی ان مشگل خارج شدن شیشه از درون اتصال تا حدود زیادی برطرف شده و همچنین به علت تنوع تقریبا متنوع در مدلهای ان باعث شده که امروزه اتصالات اتاژوری مورد استقبال بسیاری از مجریان قرار بگیرند.

 

بات تشکر از شما عزیزان که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید

در صورت هرگونه سوال و یا انتقاد و پیشنهادی میتوانید از اینجا با ما در ارتباط باشید.

 

 

 

Reviews

There are yet no reviews for this product.

OUR BRANDS

Use VirtueMart Manufacturer module as your brands slider

ارتباط با ما

 

برای ارتباط با مجموعه مهندسی ویندوردکور windoordecor

میتوانید با شماره تلفنهای 02155812759 , 02155166104 , 09121541194 و

یا به ادرس تهران خیابان خیام جنوبی نبش خیابان هرندی پلاک 195

مراجعه بفرمایید

درباره ما

 

مجموعه مهندسی و بازرگانی ویندوردکور windoordecor

به ادرس اینترنتی  windoordecor.ir  با مدیریت مهندس محمدرضا

شیرمحمدی و با بیش از یک دهه سابقه در زمینه یراق الات سکوریت و

 با حضور در بیش از صدها پروژه اجرایی اماده همکاری با سازمانها و اشخاص

میباشد.. برای اطلاعات بیشتر و مشاهده نمونه کارها و محصولات ما , به بخش

ارتباط با ما مراجعه بفرمایید

 


TOP

Save 30

This is header-right module position. Use it for your special offers for example

Find Out More

SUMMER SALE